Hakkında

Collapse Show info

Emrah Ayvalı 1982 Ankara doğumludur, 2001 yılından beri İstanbulda yaşamaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuş ve şu anda uluslararası bir şirkette bankacılık ve telekomünikasyon sektöründe kredi riski üzerine danışmanlık yapmaktadır.

2010 yılından itibaren hobi olarak fotoğrafçılık yapan Emrah Ayvalı yarı zamanlı olarak da fotoğrafçılık yapmaktadır. Kurumsal fotoğraf çekimleri, ürün çekimleri, dış mekan çekimleri başta olmak üzere düğün fotoğrafçılığı konusunda hizmet vermektedir. Dış mekan çekimlerinde özellikle İstanbul’u yurt dışından ziyaret eden turistlere en güzel İstanbul simgelerini kullanarak çekimler gerçekleştirmektedir. Photo In Istanbul adlı sitesi sadece yabancı misafirlere hizmet vermektedir. Ayrıca istockphotos üyesidir ve stock fotoğraf çekimleri yapmaktadır.

İstanbul’u çok seven ve yıllardır burada yaşayan sanatçı Istanbul Photographer adlı sitenin de sahibidir. Istanbul Photographer sitesinde yer verdiği İstanbul fotoğrafları oldukça beğeni toplamaktadır. Fotoğraflarla İstanbul’u tüm dünyaya anlatan Emrah Ayvalı Facebook üzerinde ciddi bir takipçi sayısına sahiptir.

Kurumsal fotoğraf çekimleri, düğün fotoğrafları, katalog çekimleri ve dış mekan fotoğraf çekimleri konusunda irtibat kurmak için buraya tıklayınız.